OFERTA GAZU DLA BIZNESU
Sprzedaż
gazu
Sprzedaż
gazu

Jesteśmy koncesjonowanym sprzedawcą gazu ziemnego, energii elektrycznej. Skutecznie łączymy produkty, zapewniając kompleksową obsługę energetyczną dla naszych Klientów. Wybierając UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o.o. wybierasz bezpieczeństwo. Spełniamy wszelkie wymogi i regulacje prawne niezbędne do bezpiecznej sprzedaży energii elektrycznej i gazu ziemnego dla naszych Klientów.

Jedyna w Polsce oferta dla każdej wielkości firmy
Gaz Indeks

Decydując się na ofertę Gaz Indeks cena będzie kształtowana w oparciu o rynek i produkty kwartalne notowane na giełdzie. Nie jesteś uzależniony od stałej ceny gazu na kilka lat, tylko podążasz za rynkiem kwartał po kwartale. W przeciwieństwie do konkurencji zyskuje dostęp do energii po cenach kształtowanych w oparciu o giełdę nie tylko dla taryfy W6

Dla jeszcze większych oszczędności
Oczekiwana cena

Oferta jest skierowana do klientów biznesowych w taryfach od W-1 do W5. Decydując się na ofertę Oczekiwana cena wybierasz możliwość, w której przez cały kontrakt będziemy starać się znaleźć dla Ciebie oczekiwaną cenę, którą nam zadeklarujesz. Zyskujesz pewność, że jeśli ceny na giełdzie spadną do poziomu Twoich oczekiwanego poziomu, to właśnie taką cenę uzyskasz.

Skontaktuj się z nami

Przekonaj się jak zmniejszyć rachunki w Twojej firmie. Wypełnij formularz, ab umówić bezpłatną konsultację z dedykowanym specjalistą.