OFERTA ENERGII DLA BIZNESU
Sprzedaż
energii
Energia
dla Ciebie

Jesteśmy koncesjonowanym sprzedawcą energii elektrycznej. Chcemy poznawać oczekiwania naszych Klientów i dobierać dla nich optymalne rozwiązania. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz swobodny dostęp do naszej wiedzy. Posiadamy również szerokie kompetencje w zakresie usług dystrybucyjnych.

Zdecyduj ile chcesz płacić za prąd w Twojej firmie
Energia Indeks

Decydując się na ofertę ENERGIA INDEKS cena będzie kształtowana w oparciu o rynek i produkty kwartalne notowane na giełdzie. Nie jesteś uzależniony od stałej ceny energii na kilka lat, tylko podążasz za rynkiem kwartał po kwartale. Jedyna w Polsce oferta skierowana do klientów biznesowych bez ograniczeń wolumenu. Dzięki ofercie ENERGIA INDEKS każdy klient zyskuje dostęp do energii po cenach kształtowanych w oparciu o giełdę

Dla jeszcze większych oszczędności
Oczekiwana cena

Oferta jest skierowana do klientów biznesowych w taryfach B, C i G. Decydując się na ofertę “Oczekiwana cena” wybierasz możliwość, w której przez cały kontrakt będziemy starać się znaleźć dla Ciebie oczekiwaną cenę, którą nam zadeklarujesz. Zyskujesz pewność, że jeśli ceny na giełdzie spadną do poziomu Twoich oczekiwanego poziomu, to właśnie taką cenę uzyskasz.

Skontaktuj się z nami

Przekonaj się jak zmniejszyć rachunki w Twojej firmie. Wypełnij formularz, ab umówić bezpłatną konsultację z dedykowanym specjalistą.